Осмос, зворотний осмос

Системи очищення води зворотним осмосом

Зворотний осмос (RO) – це найкраща фільтрація води. Цей чудовий процес очищення забезпечує отримання води високої якості, яку зручно тримати при повороті крана. Звичайна водопровідна вода містить леткі органічні сполуки (ЛОС), такі як пестициди і гербіциди, важкі метали, хімічні речовини, що порушують роботу ендокринної системи, такі як фторид, а також гормони і кісти паразитів.
Використання системи зворотного осмосу значно зменшить кількість всіх цих забруднюючих речовин, захищаючи ваше тіло від їх поглинання і потенційно оживляючи ваше тіло.

Зворотний осмос

Переваги систем зворотного осмосу

1. По-перше, система очищення води зворотним осмосом фільтрує воду через вугільний картридж, видаляючи хлор і осад.
2. Далі йде етап очищення, на якому вода проштовхується через тонку мембрану, призначену для видалення майже всіх забруднюючих речовин, включаючи свинець, загальні розчинені тверді речовини (TDS), такі як фторид, оборотні стічні води і багато іншого.
3. Нарешті, вода потім проходить через інший вугільний картридж для полірування води перед вживанням, зменшуючи 97% всіх забруднюючих речовин у вашій водопровідній воді.
В процесі зворотного осмосу з води видаляються такі мінерали, як кальцій і магній, тому важливо замінити поживні речовини здоровим харчуванням, і у вас також є можливість додати в свою систему картридж з мінералізатором.
Наші 5- або 6-ступінчасті системи очищення води зворотним осмосом можуть бути зручно встановлені під вашою раковиною або представлені в повністю портативному варіанті. Ця особлива мембрана має підвищену ефективність використання води до 300% в порівнянні з мембранами старішого типу, що призводить до зниження утворення стічних вод.
Прості в обслуговуванні й економічні системи зворотного осмосу зазвичай вимагають заміни картриджа кожні 6-12 місяців в залежності від якості води.

УВАГА

Реальні терміни заміни змінних елементів можуть суттєво відрізнятися від рекомендованих через погану якість води, що подається на фільтр.