Бактерії

На планеті Земля нараховують близько 5⦁1030 бактерій. Їх біомаса перевищує біомасу всіх рослин і тварин, які живуть на планеті, разом узятих.

Бактерії відіграють надзвичайно важливу роль у кругообігу поживних речовин, наприклад, саме бактерії фіксують атмосферний азот. Так само бактерії шляхом гниття розкладають рештки рослин і тварин.

У 1 грамі ґрунту міститься більше 40 мільйонів бактеріальних клітин, а в 1 міліграмі свіжої води можна виявити мільйон бактерій.

Бактерії виконують визначальну роль у господарській діяльності – вони розкладають різноманітні органічні сполуки, що виявляється при переробці відходів та біоремедіації навколишнього середовища.

БІОХІМ-СЕРВІС – розробник біопрепаратів

Компанія БІОХІМ-СЕРВІС є виробником біопрепаратів для утилізації органічних відходів життєдіяльності людини, а також ефективних засобів для захисту рослин.

При розробці біопрепаратів компанія БІОХІМ-СЕРВІС використовує штами бактерій.

Штами бактерій

bacillus licheniformis;

bacillus subtilis;

bacillus megaterium;

bacillus thuringiensis;

lactobacillus casei;

lactococcus lactis.

Основу технологічних процесів для виробництва різноманітних біопрепаратів нашої компанії становлять живі бактерії, що перебувають у стані спокою. Потрапивши в відповідне середовище, бактерії «прокидаються» і починають активно харчуватися й розмножуватися, створюючи необхідний ефект.

Біодеструктори

– це біопрепарати, розроблені для утилізації органічних забруднень та відходів життєдіяльності людини, для очищення стічних вод, септиків та вигрібних ям.

Біосептики

– це бактерії, які сприяють утилізації органічних відходів життєдіяльності в септиках або вигрібних ямах.

Біоактиватори

– бактерії, що розкладають рослинну біомасу в компості до мінеральних складових.

Біодеструктори для водойм

– мікроби, які очищають водойми від органічних забруднень і цвітіння.

Фунгіциди

– це біопрепарати, де за основу взяті бактерії, що виведені на основі природних ворогів грибкових та бактеріальних захворювань рослин.

Акарциди

– це бактерії, мікроорганізми, які перемагають кліщів, комах-шкідників та їх личинок.

Ефективні мікроорганізми, (ЕМ)

– це змішані культури корисних мікроорганізмів із переважанням фотосинтезуючих, молочнокислих бактерій і дріжджових грибків. Це стійке співтовариство аеробних і анаеробних видів, в якому продукти життєдіяльності одних мікроорганізмів стають їжею для інших.

При внесенні в ґрунт ЕМ адаптуються до нового середовища, розмножуються і починають інтенсивно переробляти органіку в гумус, насичуючи ґрунт усіма необхідними рослинам поживними речовинами і очищаючи його від забруднень, залишків хімічних добрив й отрутохімікатів.

ЕМ-культури не містять генетично змінених мікроорганізмів; ЕМ складені зі змішаних культур мікроорганізмів, які є в природному середовищі у всьому світі.

Біопрепарати Effect

– це універсальні препарати, призначені для обробки садів, виноградників і городів (у т.ч. плодів помідор) з метою профілактики та лікування грибкових і бактеріальних захворювань рослин, одночасно служить для азотистої і фосфорної підживлення рослин. Біологічний метод боротьби з паразитами та шкідниками рослин заснований на існуючій в природі боротьбі між деякими мікроорганізмами, що живуть у грунті або на рослинах.

Біоприлипач BioSticker

– це ефективний біопрепарат для живлення та захисту рослин від шкідників та хвороб. Вироблений на основі ефективних біологічних речовин, отриманих природним шляхом.

При обробці засобами захисту рослин без використання прилипача носієм робочого розчину є вода. При такому підході виникають такі проблеми, як погане закріплення розчину на поверхні листа, змивання його з рослини під час опадів, випаровування води з поверхні листа, що призводить до гіршого поглинання рослиною активних речовин. Як наслідок, час дії препаратів є недовгим, потребується частіше проведення обробок.

Kalius для очищення водойм

– натуральний біологічний препарат на основі корисних мікроорганізмів та ферментів. Застосовується в природних, штучних, декоративних водоймах, ставків. Очищує воду від органічних забруднень, прискорюючи природні біологічні процеси самоочищення.

Kalius для прочищення труб

– комплекс ефективних мікроорганізмів та ферментів, які використовуються для прочищення сильно забруднених каналізаційних труб, сифонів, кухонних мийок та ванн. Розчиняє залишки їжі, жирові та білкові відкладення, волосся. Знищує неприємний запах та хвороботворні мікроби. Безпечний для пластикових труб.

Kalius для розкладання жирів

– комплекс ефективних мікроорганізмів та ферментів, які використовуються для очищення внутрішньої поверхні труб від жирових накопичень та органічних залишків в жироловках.

Біоінсектицид Kaputt

– біопрепарати, виготовлені для боротьби з комахами-шкідниками на основі  життєдіяльності грунтових грибів Streptomyces avermitilis. Дія продукту поширюється на рослиноїдних кліщів, колорадського жука, личинок лускокрилих, і пильщика, відкрито сидять попелиць, тепличної білокрилки, трипсів та інших шкідників.