Сажа Стоп для димарів

Сажа Стоп – це концентрований засіб для безконтактного видалення сажі й смоли в печах, твердопаливних котлах, камінах і складових системи опалення.

Властивості:

покращує теплообмін і ефективність роботи системи опалення;

попереджає відкладення сажі і смол;

при постійному використанні виключає ризик загоряння сажі;

зменшує пилові викиди;

продовжує термін експлуатації опалювальної установки;

економить витрати на паливо і періодичні чистки димоходів.

Сажа, при звичайних умовах, вигорає при t 800-900 ° С, а засіб сажа STOP забезпечує ефективне каталітичне окислення і видалення сажі і смолянистих речовин при меншій температурі t 350-400 ° С. Таким чином очищаються стінки теплообмінника твердопаливного котла, топки, димоходу і димовивідного каналів, покращує теплообмін і економить паливо до 10%.

Це сприяє збільшенню терміну служби обладнання і підвищення ефективності роботи опалювальної системи, а також економить витрати на періодичні очищення.

Застосування

2 мірні ложки кошти «сажа STOP» »(10 мл) загорнути в папір і кинути в полум’я розплавленої топки. Для очищення рекомендується використовувати засіб при кожному розпалюванні вогню (при безперервній роботі опалювальної установки – 1 раз на добу).

Після 10 раз використовуйте засіб при кожному 5-7-м розпалюванні. При використанні смолистого палива (наприклад, пелети з високим вмістом сосни або соняшників) дозування бажано подвоїти. Більш висока дозування передбачає кращий результат. У момент вкидання кошти в топку і через пару годин після того, слід підтримувати високу температуру горіння, так як засіб працює при температурі газів, що відходять не менше 350 ° С.

При використанні смолистого палива (наприклад, пелети з високим вмістом сосни або соняшнику) дозування необхідно подвоїти. Більш висока дозування передбачає кращий результат.

Склад

каталізатор,

підсилювач каталізатора,

допоміжні речовини.

Упаковка в середині містить необхідну мірну ложку.

Маса:

200 г.

Умови зберігання:

зберігати в закритій тарі виробника в сухому, темному і недоступному для дітей місці.

Термін зберігання:

2 роки з дати виготовлення, зазначеної на упаковці, відповідає номеру партії.