Біоінсектицид Kaputt (Капут)

Переважна більшість комах, що завдають шкоди сільськогосподарським рослинам, мають своїх природних ворогів (гриби, бактерії, віруси). Препарати, дія яких заснована на застосуванні проти шкідників природних ворогів, називаються біоінсектицидами.

Дія біоінсектицидів

Біоінсектициди – це препарати, що містять бактерії, наприклад, грибів Streptomyces avermitilis, які діють на комах як вірус. Коли комахи-шкідники, які живуть на рослинах, ковтають бактерії, то, внаслідок зараження вірусом, помирають.

Дія біоінсектицидів

Біоінсектициди можуть мати один (або більше) способів дії:
знищення при контакті

знищення шкідника при контакті

смерть комахи-шкідника після споживання їжі

смерть комахи-шкідника після споживання

відлякування шкідників

відлякування комах-шкідників

припинення споживання їжі

припинення споживання їжі

гальмування росту, розвитку шкідника

гальмування росту, розвитку шкідника

перешкоджають розмноженню шкідників

перешкоджають розмноженню шкідників

Увага!

Перед застосування біопрепарату важливо зрозуміти, як саме діє біоінсектицид, оскільки це підвищить ефективність його застосування.
Чи потрібно біоінсектициду контактувати зі шкідником або бути з’їденим ним? Це визначає, де, коли і як ви його застосовуєте.
Ви хочете використовувати біоінсектицид, який пригнічує ріст шкідника? Обов’язково використовуйте його, коли шкідники молоді.
З’ясуйте, яке покоління шкідників завдає найбільшої шкоди? Не покладайтесь на біоінсектицид, який пригнічує розмноження. Хоча, якщо шкідник зимує на вашому полі й не мігрує, можливо, ви можете зменшити популяцію на наступний сезон.

Kaputt

Інсектициди – препарати, виготовлені для боротьби з комахами-шкідниками, акарициди – засоби для боротьби з кліщами. Інсектоакарицид Kaputt виведений на основі життєдіяльності грунтових грибів Streptomyces avermitilis.
Дія продукту поширюється на рослиноїдних кліщів, колорадського жука, личинок лускокрилих, і пильщика, відкрито сидять попелиць, тепличної білокрилки, трипсів та інших шкідників.

Рекомендуємо 

Інсектоакарицид Kaputt – дія препарату поширюється на рослиноїдних кліщів, колорадського жука, личинок лускокрилих, і пильщика, відкрито сидять попелиць, тепличної білокрилки, трипсів та інших шкідників.
Біоінсектицид для квітів Kaputt – комплекс природних авермектинів, що продукуються грунтовим грибом Streptomyces avermitilis. Ефективний проти рослиноїдних кліщів, мінера, попелиці, кільчастого шовкопряду, трипсів та інших шкідників.
Засоби від колорадського жука Kaputt без хімії.

Найефективніший засіб від колорадського жука Kaputt.

Також існують народні засоби боротьби з колорадськими жуками. Детальніше