Байкал ЕМ

Пробіотична харчова добавка

Давно вже ні для кого не таємниця, що скрізь і всюди нас оточують мікроорганізми. Вони живуть не тільки навколо нас, але й усередині кожного організму. При цьому бактерії діляться на шкідливі (патогенні) й корисні.

Шкідливі бактерії, перебуваючи в шлунку теплокровного організму (людей, тварин, птахів), забирають собі вітаміни й амінокислоти, мінеральні та поживні речовини. Якщо дозволити таким бактеріям розплодитися в великій кількості, вони можуть порушити роботу шлунково-кишкового тракту, що призведе до отруєння, зниження імунітету, може викликати алергію.

У свою чергу, корисні бактерії не тільки допомагають розщеплювати їжу на корисні складові та допомагають засвоювати їжу, але й борються зі шкідливими бактеріями. І результат цієї боротьби залежить від того, на чиєму боці буде чисельна перевага.

В організмі будь якої домашньої тварини йде така боротьба, навіть якщо тварина не буває на вулиці. Ви самі можете принести в будинок заразу на вуличному взутті. Або тварина може заразитися, поївши необроблені харчі.

Біопрепарат «Байкал ЕМ»

Пропілен гліколь (Propylene glycol) – добавка, що входить у деякі дешеві корми сприяє пригніченню росту корисних бактерій у шлунково-кишковому тракті тварини. При цьому, гуляючих «на волі», домашні тарини можуть підхопити велику кількість шкідливих мікроорганізмів.

Щоб допомогти тваринам упоратися зі шкідливими бактеріями в їх організмі, були розроблені спеціальні біопрепарати, які, потрапляючи в шлунково-кишковий тракт (ШКТ), починають виробляти корисні речовини для захисту організму. Такі біопрепарати називаються пробіотиками і засновані вони на дії корисних для організму тварин бактерій.

Як правило, пробіотик зміцнює імунітет до збудників хвороб, пригнічує розвиток хвороботворних мікробів, не дає патогенним мікроорганізмам проникати крізь стінку шлунку.

Ефективним пробіотиком є біопрепарат «Байкал» ЕМ 1 У, що містить ефективні мікроорганізми (ЕМ), які пригнічують і витісняють із ШКТ патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми, забезпечуючи переважання корисної мікрофлори, що мешкає в ШКТ, на шкірі та ін.

У складі препарату унікальний комплекс корисних мікроорганізмів, на основі молочнокислих бактерій.

Дія біопрепарату

Біопрепарат «Байкал» ЕМ 1 У має дуже широкий спектр застосування:

для профілактики і лікування дисбактеріозів;

для зміцнення імунної системи;

для профілактики та зниження алергії, проти авітамінозів, інтоксикацій і отруєнь;

для нормалізації обміну речовин;

для підвищення засвоюваності кормів;

для поліпшення вовняного покриву і зовнішнього вигляду тварин;

для підвищення якості новонародженого потомства;

для підвищення життєвого тонусу старіючих тварин;

для нормалізації мікрофлори в місцях утримання;

для знищення неприємних запахів від тварин.

Застосування препарату «Байкал» ЕМ 1 У

Розбавляти препарат треба в нехлорованій, відстояній 2-3 дні воді, обов’язково добре збовтати перед застосуванням. Для профілактики можна додати розчин в питну воду або корм тварини, можна відразу влити в рот за 1-2 рази.

Добова доза препарату «Байкал» ЕМ 1 У для профілактики розраховується наступним чином:

для великих тварин (вага понад кілограм) – на кожен 1кг живої ваги – 3-4 краплі (0,2 мл) нерозбавленого біопрепарату;

для дрібних тварин і птахів (вага менше кілограма) – спочатку готується розчин з розрахунку 1:10 (4 краплі ЕМ-препарату на 1 чайну ложку теплої кип’яченої води), потім додається на кожні 100 г живої ваги – 8 крапель приготованого розчину.

Для підвищення якості потомства препарат дають самкам щодня, як мінімум за 2 тижні до пологів.

У період після народження – найкращий час для первинного заселення кишечника корисною мікрофлорою. Для цього новонародженим дитинчатам і пташенятам одноразово вливають розведений препарат в ротову порожнину, збільшуючи профілактичну добову дозу в 2-3 рази.

При лікуванні гострих кишкових інфекцій (проносу) препарат необхідно вливати прямо в ротову порожнину, збільшивши добову дозу в 5-10 разів, дадаючи щодня до припинення клінічних симптомів.

Добову дозу ділять на 2-3 прийоми.

Для усунення неприємних запахів тварин, – самих тварин, їх туалет, клітини, підстилки слід обприскувати препаратом в концентрації 1:50 (1 чайна ложка препарату на 1 склянку теплої води).

Засіб «Байкал» ЕМ 1 У завдяки повному розщепленню гормональних молекул, усуває саму причину неприємного запаху.

Протипоказання препарату не встановлені.

Увага!

Зберігати кормову добавку необхідно в закритій тарі, в прохолодному місці (бажано в холодильнику), але не заморожувати.

Берегти від потрапляння прямих сонячних променів!

Термін зберігання – шість місяців, але при появі неприємного запаху (сірководню) – його використовувати не можна.

Асортимент біопрепаратів «Байкал ЕМ»

На цей час в асортименті компанії БІОХІМ-СЕРВІС є наступні біопрепарати «Байкал ЕМ»:

«Байкал» для розсади;

«Байкал ЕМ-1-У» для квітучих;

Байкал ЕМ-1-У для декоративно-листяних рослин;

«Байкал» для побутових потреб;

пробіотична харчова добавка «Байкал ЕМ-1-У»;

«Байкал ЕМ-У-1» концентрат;

«Байкал ЕМ-У-1» для кімнатних рослин;

«Байкал ЕМ-У-1» для закритого ґрунту;

 «Байкал ЕМ-У-1» для відкритого ґрунту.