Добриво для квітів

Біофунгіцид Effect для квітів

Біофунгіцид Effect – це універсальний препарат, призначений для обробки квітів із метою профілактики та лікування грибкових і бактеріальних захворювань рослин, одночасно служить для азотистої і фосфорної підживлення рослин.

Біологічний метод боротьби з паразитами та шкідниками рослин заснований на існуючій в природі боротьбі між деякими мікроорганізмами, що живуть у грунті або на рослинах. Корисні бактерії (Azotobacter vinelandii, Bacillus subtilis), що входять до складу біофунгіцид Effect, є природними ворогами широкого спектру грибкових і бактеріальних захворювань: парші, зів’янення, чорної ніжки, фітофторозу, пліснявіння насіння, кореневих гнилей, гнилей сходів, борошнистої роси, бурої іржі, курній головні, пухирчастої сажки, альтернаріозу, ризоктоніозу, фузаріозу, септоріозу та багатьох інших.

Число життєздатних клітин мікроорганізмів називається колонієутворюючих одиниць (КУО) – це життєздатна бактерія, яка, відтворюючись, може сформувати цілу колонію, якщо вона адаптується в живильному середовищі. Для біофунгіцид Effect це число – не менше 1,0 x 109 в 1 г препарату.

Також ми пропонуємо асортимент препаратів, створених спеціально для томатів, огірків, винограду і плодово-ягідних культур. Кожен препарат створений спеціально для окремої рослини і містить штами бактерій, найбільш ефективні проти хвороб, властивих даному виду, а також мікро- і макроелементи в концентраціях, підібраних для оптимального живлення рослини.

Добриво для квітів Effect дозволяє:

захистити рослини від хвороб безпечно для рослин і себе;

збільшити врожайність до 30%;

поліпшити розвиток рослин;

збільшити родючість грунту;

отримати екологічно чистий урожай.

Принцип дії добрив

Мікроорганізми Bacillus subtilis харчуються грибними спорами які викликають захворювання рослин. Бактерії Azotobacter vinelandii переробляють загиблих шкідників, збагачуючи при цьому грунт такими корисними для рослин мікроелементами, як: нікотинова і пантотенова кислоти, біотин, гетероауксин, азот, фосфор.

У результаті життєдіяльності колоній даних бактерій рослини набувають імунітету до різних хвороб, збільшується стійкість рослин до заморозків і посухи, продовжується термін зберігання овочів і фруктів.

Чому саме Effect?

абсолютно не токсичний для людини і тварин, так як дія препарату базується на природних властивостях мікроорганізмів;

біопрепарат не накопичується в рослинах і плодах, ґрунті, організмі тварин і людини;

сприяє розвитку корисної мікрофлори ґрунту;

відновлює грунт після застосування отрутохімікатів;

пригнічує ріст і розвиток великої кількості видів збудників захворювань рослин;

довгостроково зберігає життєздатність в середовищі, куди вноситься;

можливо застосовувати в будь-яку фазу розвитку рослини, навіть за 48 годин до збору врожаю;

не впливає на зміну смаку овочів, фруктів і зелені.