Бренди

Компанія БІОХІМ-СЕРВІС із 2003 року спеціалізується на розробці та виробництві ефективних біопрепаратів на основі живих бактерій.

Сьогодні продукція компанії відома під кількома торгівельними марками:

Kalius – біопрепарати, розроблені для утилізації органічних забруднень та відходів життєдіяльності людини, для очищення стічних вод, септиків, вигрібних ям та водойм.

Effect – універсальні біопрепарати, призначені для обробки садів, виноградників і городів з метою профілактики та лікування грибкових і бактеріальних захворювань рослин, одночасно служить для азотистого і фосфорного підживлення рослин.

BioSticker – ефективний біоприлипач для живлення та захисту рослин від шкідників та хвороб. Вироблений на основі ефективних біологічних речовин, отриманих природним шляхом.

Kaputt – біопрепарат, виведений на основі життєдіяльності грунтових грибів Streptomyces avermitilis, і є засобом для боротьби з комахами-шкідниками та кліщами.

ЖирOFF – ефективний біопрепарат для розчеплення жиру в жироуловлювачах кафе, ресторанах та інших закладах харчування.

СажаSTOP – це концентрований засіб для безконтактного видалення сажі і смоли в печах, твердопаливних котлах, камінах і складових системи опалення. Забезпечує ефективне каталітичне окислення і видалення сажі і смолистих речовин.

Watermelon – високоякісне обладнання для очистки й підготовки води. Фільтри та системи очищення води Watermelon мають довгий термін служби та гарантують видалення домішок різноманітних типів та забезпечують для споживачів корисною, якісною та природною водою.