Про компанію

Компанія БІОХІМ-СЕРВІС  – це українська компанія, яка з 2003 року спеціалізується на розробці та виробництві ефективних біопрепаратів на основі живих бактерій.

Новітні технології, які використовує наша компанія спрямовані на підвищення якості та результативності ведення сільського господарства, охорони й захисту навколишнього середовища.

При виробництві біопрепаратів використовуються технологічні процеси, засновані на властивостях мікроорганізмів і клітинних культур, що дозволяють отримувати речовини й сполуки, необхідні для здоров’я та життєдіяльності людей і тварин. Використання поновлюваних ресурсів, на відміну від хімічної промисловості, не тільки не шкідливе для екології Землі, а й навпаки, служить очищенню навколишнього середовища.

Напрямки роботи компанії БІОХІМ-СЕРВІС

Бактерії

Основу технологічних процесів для виробництва різноманітних біопрепаратів нашої компанії становлять живі бактерії, що перебувають у стані спокою. Потрапивши в відповідне середовище, бактерії «прокидаються» і починають активно харчуватися й розмножуватися, створюючи необхідний ефект.

Біодеструктори (біоактиватори, біосептики)

– це біопрепарати, розроблені для утилізації органічних забруднень та відходів життєдіяльності людини, для очищення стічних вод, септиків та вигрібних ям.

Біосептики – це бактерії, які сприяють утилізації органічних відходів життєдіяльності в септиках або вигрібних ямах.

Біоактиватори – бактерії, що розкладають рослинну біомасу в компості до мінеральних складових.

Біодеструктори для водойм – мікроби, які очищають водойми від органічних забруднень і цвітіння.

Фунгіциди – це біопрепарати, де за основу взяті бактерії, що виведені на основі природних ворогів грибкових та бактеріальних захворювань рослин.

Акарциди – це бактерії, мікроорганізми, які перемагають кліщів, комах-шкідників та їх личинок.

При розробці біопрепаратів компанія БІОХІМ-СЕРВІС використовує штами бактерій:

bacillus licheniformis;

bacillus subtilis;

bacillus megaterium;

bacillus thuringiensis;

lactobacillus casei;

lactococcus lactis.

Засоби захисту рослин (ЗЗР)

– це біологічні засоби захисту, розроблені на основі біологічного методу боротьби з паразитами та шкідниками рослин, що ґрунтується на існуючій в природі боротьбі між деякими мікроорганізмами, які живуть у грунті або на рослинах.

Ветпрепарати

– це бактерії, біопрепарати розроблені для захисту здоров’я домашніх тварин. Біопрепарати для тварин засновані на штамах бактерій – природних антагоністів патогенних мікробів. Потрапляючи в шлунково-кишковий тракт (ШКТ) тварини, пробіотики руйнують шкідливі бактерії, відновлюють роботу ШКТ, знімають стреси тварин і запалення слизової шлунка, допомагають при кишкових інфекціях й алергіях, стимулюють імунітет. Наші ветеринарні препарати поділяються на пробіотики для птахів, дрібних або великих тварин, залежно від їх ваги й віку.

Водопідготовка

– це великий і важливий напрямок роботи нашої компанії. Компанія БІОХІМ-СЕРВІС розробляє й виготовляє змінні фільтруючі елементи під стандартні системи очищення води (осмос, зворотний осмос, фільтри для води, вугільний картридж, таблетована сіль).

Активоване вугілля

Використовується в багатьох процесах очищення води, харчової промисловості, в процесах хімічних технологій.

Активоване вугілля може бути отримане з різної вуглевмісної сировини – деревини, кам’яного та бурого вугілля, торфу тощо.

При промисловому виробництві активованого вугілля в якості сировини частіше всього використовують кам’яне вугілля, шкаралупу кокосових горіхів та деревину.

Спочатку вуглевмісну сировину піддають карбонізації – випалюванню при високій температурі в інертному середовищі без доступу повітря. При цьому отриманий карбонізат має погані адсорбційні якості, оскільки розміри його пор невеликі й внутрішня площа поверхні досить мала. Тому карбонізат піддають активації для отримання специфічної структури пор та покращення адсорбційних властивостей.