Біопрепарати

Біологічні препарати

Біопрепарати – це препарати, виготовлені за допомогою складних молекул, живих мікроорганізмів, рослин або клітин тварин. Багато біопрепаратів виробляються за допомогою технології рекомбінантної ДНК. Їх іноді називають біофармацевтичними або біологічними препаратами.

Одним із найбільш швидкозростаючих сегментів сільськогосподарських ресурсів є біологічна продукція. Сільськогосподарські біологічні препарати – це різноманітна група продуктів, отриманих із природних мікроорганізмів, рослинних екстрактів, корисних комах та інших органічних речовин. Зазвичай їх поділяють на дві чи три основні категорії відповідно до їх використання в сільському господарстві:

Біостимулятори (продукти для зростання рослин / підвищення продуктивності).

Біопестициди (засоби захисту рослин або засоби біоконтролю).

Біопродукти для живлення рослин.

За прогнозами міжнародних організацій, ринок сільськогосподарських біологічних препаратів досягне приблизно 14,65 мільярда доларів до 2023 року з рівним розподілом між біостимуляторами та біопестицидами.

Чому біопрепарати?

Зростання ринку сільськогосподарських біологічних препаратів зумовлено різними факторами. У першу чергу, існує потреба в інноваціях для задоволення харчових потреб зростаючого населення світу. При цьому є зростаючий попит на стійкість сільського господарства до шкідників, інтерес споживачів до органічних продуктів, стійкість до бур’янів та комах до хімікатів, що використовуються у сільському господарстві та занепокоєння щодо впливу на навколишнє середовище поточної аграрної практики.

Сучасні сільськогосподарські біопрепарати пропонують новий спосіб вирішення цих проблем та забезпечити стійкого й «зеленого» підходу до вирішення проблеми вирощення врожаю, що зможе забезпечити зростаючий попит на їжу та паливо.

Підтримка сталого розвитку сільського господарства

Компанія Біохім-Сервіс підтримує органічне ведення сільського господарства за допомогою нового поколінням біологічно діючих речовин для живлення рослин.

Продукти Біохім-Сервіс – це біологічні речовини, отримані з природного середовища мікроорганізмів та біохімічних продуктів, які вони виробляють (наприклад, органічні кислоти, білки, ферменти). Ці біопрепарати є ключовими функціонуючими компонентами нашої комерційної технології продуктів, які взаємодіють із системою рослина-ґрунт для збільшення доступності та засвоєння поживних речовин, що вносяться у вигляді добрив, або які вже є в ґрунті чи в рослинних залишках.

Упродовж двох десятиліть ми інвестуємо в наукові дослідження, спрямовані на розробку нових продуктів, в основі яких є біологія та біохімія.

Наша мета – покращення ефективності програм живлення рослин та надання виробникам біопрепаратів, необхідних для підвищення продуктивності, урожайності та стійкості рослин.

Агробіотехнології

Один з напрямків роботи компанії БІОХИМ-СЕРВІС – це агробіотехнології.

Біопрепарати, розроблені нашою компанією з живих бактерій мають спрямовану дію і допомагають вирішувати безліч завдань для повсякденного життя.

Біодеструктори, фунгіциди, акарициди – в кожному з цих препаратів певний набір мікроорганізмів, що максимально підходять для поставлених завдань. Живі бактерії, що входять до складу пропонованих нами біопрепаратів, знаходяться в стані спокою. Потрапивши в середу, що містить органічні забруднення, бактерії «прокидаються» і починають активно харчуватися і розмножуватися. В результаті їх діяльності, складні органічні молекули розщеплюються на більш прості, які добре засвоюються рослинами і є відмінним живильним підгодівлею для дозрівання плодів і ягід.

Як антитіла в організмі борються з чужорідними бактеріями, так і біопрепарати нашої компанії допомагають знищувати комах-шкідників або хвороби рослин.

Фунгіциди – біопрепарати, виведені на основі природних ворогів грибкових і бактеріальних захворювань рослин.

Акарициди – мікроорганізми, які перемагають кліщів, комах-шкідників і їх личинок.

Біосептики сприяють утилізації органічних відходів життєдіяльності в септиках або вигрібних ямах.

Біоактиватори працюють з розкладання рослинної біомаси в компостних купах до мінеральних складових.

Біодеструктори очищають водойми від органічних забруднень і цвітіння.

Виключним перевагою біопрепаратів перед обробкою хімікатами є їх абсолютна нешкідливість для людини і навколишнього середовища. Додайте сюди високу життєстійкість і працездатність мікроорганізмів, підвищення родючості ґрунту, очищення водойм, скорочення витрат, отримання високих і екологічно чистих врожаїв – і Ви теж станете шанувальниками біотехнологій.

Продукція Біохім-Сервіс:

Біопрепарати:

Біопрепарат Effect для замочування насіння;

Біопрепарат Effect для плодово-ягідних культур;

Біопрепарат Effect для винограду;

Біопрепарат Effect для огірків;

Біопрепарат Effect для помідорів;

Біопрепарат Effect універсальний.

Листова підживка Effect:

Підживка для кімнатних рослин Effect;

Effect підживка для квітучих рослин;

Effect підживка для декоративно-листяних рослин;

Effect підживка для орхідей;

Effect листова підживка універсальна;

Effect листова підживка для орхідей;

Effect листова підживка для квітучих;

Effect листова підживка для плодово-декоративних;

Effect листова підживка для декоративно-листяних.

Підкормка для рослин Effect:

Effect підкормка для кімнатних рослин;

Підкормка для декоративно-листяних рослин Effect;

Підкормка для плодово-декоративних рослин Effect;

Підкормка для квітучих рослин Effect;

Підкормка листова універсальна Effect;

Підкормка універсальна Effect;

Підкормка для кімнатних рослин Effect;

Підкормка для орхідей.

Біопрепарати «Байкал ЕМ»:

«Байкал» для розсади;

«Байкал ЕМ-1-У» для квітучих;

«Байкал» для побутових потреб;

Пробіотична харчова добавка «Байкал ЕМ-1-У»;

«Байкал ЕМ-У-1» концентрат;

«Байкал ЕМ-У-1» для кімнатних рослин;

«Байкал ЕМ-У-1» для закритого ґрунту;

«Байкал ЕМ-У-1» для відкритого ґрунту;

«Байкал ЕМ-У-1» для городу;

«Байкал ЕМ-У-1» для винограду;

«Байкал ЕМ-У-1» для картоплі;

«Байкал ЕМ-У-1» для огірків;

«Байкал ЕМ-У-1» для троянд;

«Байкал ЕМ-У-1» для полуниці;

«Байкал ЕМ-У-1» для помідорів;

«Байкал ЕМ-У-1» для орхідей.