Байкал ЕМ-1-У концентрат

Байкал ЕМ-1-У для кімнатних рослин
11.01.2021
Байкал для побутових потреб
11.01.2021

Мікробіологічне добриво «Байкал ЕМ-1 У» концентрат – застосовується для передпосівної обробки насіння, поливу розсади, кореневого та позакореневого підживлення сільськогосподарських культур, приготування ЕМ компостів.

Спосіб застосування

30 мл концентрату «Байкал ЕМ-1 У» розчинити в 3 л теплої (до 40 °С), нехлорованою, відстояної води. Додати в розчин живильне середовище і 3 столових ложки цукру. Ретельно перемішати. Закрити кришкою, як можна менше залишити повітря. Отриманий розчин витримати в темному, теплом (від 25°С до 30 °С) місці протягом 4-6 діб. В процесі бродіння допустимі газо- і піноутворення, зміна кольору, а також незначне випадання осаду.

Приготований таким чином препарат можна зберігати протягом року, поступово його витрачаючи.

Для кореневого поливу:

Розвести ЕМ-препарат в пропорції 1: 100 (0,5 склянки на відро води) і поливати рослини з нормою витрати 1-1,5 л / м2 1 раз в тиждень. Залежно від стану грунту і рослин можна поливати частіше або навпаки рідше. Розчин вносити з одночасним розпушуванням грунту. Температура грунту повинна бути в межах 15-30 ° С. Така обробка замінює знезараження грунту.

Обробка насіння:

Замочити насіння в розчині ЕМ-препарату, розведеному 1: 10 (10 мл препарату на 100 мл води) на 1-2 години. Для зручності посіву можна їх просушити в темному місці.

Догляд за рослинами:

Зрошувати і обприскувати рослини розчином ЕМ-препарату один раз в 1-2 тижні з концентрацією розчину 1: 1000 (1 ст. Ложка препарату на відро води) і нормою витрати як при звичайному поливі.

Для приготування ЕМ-компосту:

Розвести ЕМ-препарат в пропорції 1: 10 (1 л на відро води).
Рівномірно зволожити розчином гній, тирсу, бадилля або будь-яку іншу органіку.
Добре перемішати і накрити поліетиленовою плівкою. Вже через 2-3 тижні компост можна вносити у кореневої системи. Не можна вносити свіжий ЕМ-компост в пристволову зону.

Для більшої ефективності ЕМ-препарат рекомендується застосовувати в рослинництві, починаючи з весни і до пізньої осені.

Зберігати в темному місці при температурі від +5 ° С до +15 ° С.

Термін зберігання ЕМ-препарату – 12 місяців з дати виготовлення