Бактерії для вигрібних ям Kalius

Биопрепараты Kaputt
Kaputt
11.01.2021
Cesspool bacteria
Біобактерії для вигрібних ям
11.01.2021

Бактерії Kalius

Бактерії для вигрібних ям Kalius – це оптимальний склад бактерій, які швидко і ефективно утилізують природні побутові відходи життєдіяльності людини, не порушуючи при цьому природну екосистему.
Бактерії-біодеструктори переробляють життєво «небезпечні звалища» і «завали» в місцях скупчення відходів (вигрібні ями, компостні купи і ін.), забезпечуючи природну чистоту і природний хід кругообігу речовин в природі.
Бактерії для вигрібних ям Kalius отримано шляхом вирощування спеціальних бактерій Bacillus subtilis і Bacillus licheniformis, потім висушування в особливих умовах з додаванням поживних речовин і матеріалів. Така обробка дозволяє довгий час зберігати колонії корисних бактерій в «сплячому» стані і, в міру необхідності, використовувати їх з максимальним ефектом.
Продукт відповідає вимогам ТУ У 20.1-32336363-001:2013.

Kalius для приватного сектору 20г

 

Дія бактерій для вигрібних ям

Робота біопрепаратів для очищення септиків та вигрібних ям побудована на використанні життєдіяльності бактерій. Те, що для людей є відходами, для деяких бактерій виявляється їжею, з якої вони отримують все необхідне для їхнього життя – енергію і продукти для розмноження.
При попаданні у вигрібну яму, туалет або септик бактерії біопрепарату Kalius переробляють нечистоти в воду, вуглекислий газ і легкий осад, який є добривом, збагаченим органічним азотом. Для найбільшої ефективності роботи бактерій для септиків та вигрібних ям необхідний постійний приплив повітря і температура від + 4 ° С до + 30 ° С. Варто пам’ятати також, що не всі відходи життєдіяльності людини є їжею для мікроорганізмів.
Побутова хімія згубно позначається на таких бактеріях, плюс частина бактерій буде постійно вимиватися разом з водою – тому для постійної переробки відходів і фекальних мас необхідно періодично додавати біопрепарат в стічні води.
Таким чином, при точному дотриманні інструкції, мікроорганізми, що харчуються органічними відходами, легко усувають сморід; видаляють органічні нарости в каналізаційних трубах, не пошкоджуючи їх; відновлюють природний дренаж води в грунт; зменшують обсяг фекалійной маси, ніж знижують частоту відкачування відходів у кілька разів. Крім того, що бактерії біопрепарату Kalius запобігають розвитку різних хвороботворних мікроорганізмів, вони абсолютно нешкідливі для людини.

Переваги бактерій

Біопрепарат для очищення вигрібних ям Kalius має ряд істотних переваг, що дозволяє йому займати лідируючі позиції:
містить тільки природні селекційні штами мікроорганізмів;
є сильнішим «суперником» для гнильних бактерій і хвороботворних мікроорганізмів;
виведені бактерії довгий час зберігають працездатність після «пробудження»;
Kalius абсолютно нешкідливий не тільки для людини, але і для тварин, комах, і всього навколишнього середовища;
даний біодеструктор має велику концентрацію корисних бактерій (в 1г продукції не менше 1 * 109), що дозволяє невеликою кількістю препарату обробити найбільшу кількість відходів;
в «сплячому» стані дані бактерії зберігають життєздатність при температурі зберіганні від -30 ° С до + 30 ° С.

Використання та дозування

Приготування робочого розчину: необхідну кількість біопрепарату для вигрібних ям Kalius розчинити в 10 л теплої нехлорованої води. Витримати при кімнатній температурі 60 хв, перемішати.
Робочий розчин біодеструктора додають в унітаз, після чого змивають достатньою кількістю води.
У подальшому необхідно 1 раз на місяць вносити необхідну кількість бактерій.