Інсектоакарцид Kaputt

Bio-insecticide for flowers Kaputt
Біоінсектицид для квітів Kaputt
11.01.2021
Biopreparation ZhirOff for splitting of fats
Жироуловлювач “ЖирOFF”
11.01.2021

Біопрепарат від колорадських жуків Kaputt

Інсектоакарицид Kaputt – назва біопрепарату засноване на його дії. Інсектициди – препарати, виготовлені для боротьби з комахами-шкідниками, акарициди – засоби для боротьби з кліщами.
Інсектоакарицид Kaputt виведений на основі життєдіяльності грунтових грибів Streptomyces avermitilis. Дія продукту поширюється на рослиноїдних кліщів, колорадського жука, личинок лускокрилих, і пильщика, відкрито сидять попелиць, тепличної білокрилки, трипсів та інших шкідників.

Інсектоакарицид Kaputt дозволяє:

позбавитися від комах-шкідників не отруєне рослини і самих себе;
відновлювати природну мікрофлору родючого шару ґрунту;
одним препаратом захистити рослини відразу від декількох видів паразитів.

Біопрепарат від колорадських жуків Kaputt

Переваги біопрепарату Kaputt

Серед переваг інсектоакарицид Kaputt можна назвати те, що препарат швидко розкладається в ґрунті й у воді під дією ультрафіолетових променів, а значить, не шкодить екології місцевості.
Препарат абсолютно безпечний для людини, будь-яких теплокровних тварин, бджіл або дощових черв’яків. Продукт настільки нешкідливий, що його можна застосовувати навіть під час збору врожаю, за 48 годин до вживання продуктів. Цей біозасіб не викликає звикання у комах-шкідників, а значить, його можна використовувати повторно, для тих, що вижили паразитів.
Прекрасною властивістю інсектоакарицида Kaputt є його виборча спрямованість тільки на шкідливих для рослин комах.
Важливим досягненням є також наднизька достатня доза витрати діючої речовини (від 0,4 до 4,0 г / га).

біопрепарат Kaputt

 

Умови ефективного застосування препарату

У зв’язку з тим, що препарат швидко розкладається під сонячними променями, найбільш ефективною буде обробка рослин у вечірній час, в теплу і суху погоду.
Для найкращої обробки рослин краще використовувати будь який обприскувач, рівномірно змочуючи поверхню листя або стебла. Потрапляючи в кишечник або на поверхню паразита, біопрепарат вражає нервову систему шкідників, викликаючи параліч, а потім і загибель комах.
Гризучі комахи перестають харчуватися вже через 4-8 годин після обробки, а смокчуючи паразити втрачають рухову активність через 8-16 годин, а на 2-3 добу комаха гине.
Масова загибель паразитів припадає на 5-6 добу.
Варто, однак, враховувати, що під дією рясної роси або незначних опадів, різкого зниження температури, біопрепарат починає дуже швидко розкладатися. Тому, для максимального ефекту, рекомендується повторити обробку рослин через 7 діб.
Також значно підвищує ефективність препарату використання його у комплексі з прилипачем BioSticker.

Використання та дозування

Біопрепарат використовують у вигляді робочого розчину, який готується згідно нормам, вказаним в таблиці, та використовують протягом доби.
Культура
Шкідники
Норма витрати препарату в мл на 1л води
Картопля
Колорадський жук
4
Квіти (троянди та ін.)
Павутинний кліщ, тля, трипси
5
Плодово-ягідні культури (виноград тощо)
Кліщі, пильщики, листовійки, п’ядуни, павутинний кліщ
5-6
Овочі (огірки тощо)
Павутинний кліщ
4
тля
8
трипси
10
У 1 ч.л. міститься 5 мл препарату.

Увага!

Обов’язкове правило: незважаючи на те, що в заводській упаковці препарат може зберігатися до двох років не втрачаючи своїх властивостей, приготований робочий розчин зберігати не допускається.