Сепаратор жиру

Жироуловлювач “ЖирOFF”
11.01.2021
Таблетка для жироуловлювача
11.01.2021

Спроектований для встановлення під мийку.

Сепаратор затримує жири тваринного й рослинного походження, а також відходи, що постійну накопичуються на кухнях ресторанів, кафе та інших закладів громадського харчування. Також сепаратори жиру застосовуються на молокозаводах, сироварнях, підприємствах харчової промисловості, цехах із розбирання риби й под.

Опис:

Сепаратор жирів призначений для очищення технічної води з великим умістом жирових субстанцій. Скидання стічних вод такого типу утруднює перебіг природних біологічних очисних процесів, а також негативно впливає на правильне функціонування каналізаційних систем.

Сепаратори жиру є проточними – це означає, що сепарація водних масел й середньостабільних емульсій від інших стоків здійснюється в них механічним способом під час проходження потоку стічних вод через сепаратор.

За умови правильного підбору номінальної продуктивності й при проходженні номінального потоку робочої поверхні сепаратора цілком достатньо для того, щоб великі краплі жирів піднялися на поверхню й перетворилися в однорідний шар.

Умовою ефективного очищення стоків, що містять жирові забруднення, є застосування сепаратора.

У першій фазі процесу очищення відбувається уповільнення швидкості потоку, при якому відбувається седиментація – тверді частинки відокремлюються від рідини.

Наступна фаза очищення – це процес флотації часток жирових субстанцій і накопичення їх на поверхні води. Такий двофазовий процес очищення відбувається відповідно до інструкції, за умови правильно проведених попередніх замірів і правильного обслуговування, що гарантує ефективність видалення до 95% жирів.

Вимоги й галузь застосування

Законодавство України ставить доволі високі вимоги до виробників очисного обладнання, зокрема в галузі охорони ґрунтових вод. Продукти розпаду жирів становлять серйозну загрозу довкіллю. Саме тому наше обладнання використовується там, де особливо високий рівень таких загроз і де відокремлення рослинних і тваринних жирів, олій та інших масних субстанцій від решти стічних вод є обов’язковою умовою виробництва.

Технічні характеристики

Сепаратори жиру виготовлені з поліетилену високої щільності. Матеріалом, з якого виготовлено сепаратор, є співполімер лінійного поліетилену середньої щільності зі щільною молекулярною структурою. Постачається матеріал у вигляді порошку.

 

Модель JPR-501
Продуктивність, л/сек 0,5
Загальний об’єм, літр 40
Місткість сепаратора, літр 30
Загальний об’єм жирів, літр 15
Довжина, мм 405
Висота, мм 370
Ширина, мм 270
Діаметр входу/виходу, мм 50
Висота входу/виходу від низу сепаратора, мм 270/250
Вага кг 12
Гарантія, місяць 60
Виробник JPR System, Польща