Підживка для кімнатних рослин Effect

Soot Chimney Stop
Сажа Стоп для димарів
11.01.2021
Підживка для квітучих рослин Effect
11.01.2021

Підкормка Effect універсальна 20г

Щоб кімнатні рослини добре росли, квітли і тішили нас своєю красою, необхідно забезпечити їх якісним доглядом. Оскільки кімнатні рослини мають обмежений запас поживних речовин в ґрунті, вони мають потребу в регулярній якісній підкормці, зі збалансованим вмістом необхідних мікро- і макроелементів.

Потреба в додатковому живленні виникає в вегетаційний період – коли рослини активно ростуть і квітнуть. І для того щоб рослина тішила пишним листям і яскравими квітами слід забезпечити її всім необхідним.

Однак, для різних видів необхідне різне співвідношення поживних речовин, тому що, наприклад, потреби декоративно-листяних квітів відрізняються від потреб квітучих.

Серія підкормок Effect розроблена з урахуванням особливостей різних видів кімнатних рослин і є джерелом кремнію і необхідних мікро- і макроелементів (Mg2+, Zn2+, В3+, Mo2+ та ін.) в доступній для рослин формі. Створена на основі цеоліту, підкормка Effect має наступні переваги: ​​за рахунок значного сумарного об’єму пір в гранулах цеоліту стає можливим подовження дії внесеного добрива і запобігання вимиванню поживних речовин. Використання цеоліту не тільки сприяє гарному цвітінню і активному росту, але і підвищує стійкість рослин до захворювань і несприятливих умов.

Крім основних елементів живлення Effect містить комплекс корисних ґрунтових мікроорганізмів: Bacillus subtilis і Azotobacter vinelandii. Ці мікроорганізми виробляють різні фізіологічно активні речовини, які позитивно впливають на зростання і розвиток рослин, активно відновлюють природний шар ґрунту.

Bacillus subtilis має яскраво виражену антагоністичну активність проти грибів роду Fusarium, Bipolaris, Ophiobolus, Puccinia, а також проти широкого спектра збудників бактеріального захворювання рослин. Здатний мобілізувати важкорозчинні фосфати ґрунту, тим самим сприяючи засвоєнню рослиною добрив.

Azotobacter vinelandii підвищує стійкість рослин до абіотичних стресових факторів (коливання температури, вміст вологи в ґрунті, світло), сприяє зростанню рослини, переробляє азот в доступну для рослин форму.

В асортименті є підкормки Effect для квітучих кімнатних рослин, для декоративно-листяних і для орхідей, а також універсальна підкормка Effect для кімнатних рослин, яка містить повний набір мінералів і підходить майже всім рослинам.

Переваги Effect для кімнатних рослин:

  • підвищує імунітет і стійкість до несприятливих умов і хвороб
  • пригнічує розвиток патогенної мікрофлори
  • збільшує кореневу масу рослин за рахунок мікро- та макроелементів
  • прискорює процеси росту і розвитку рослин, сприяє тривалому і частому цвітінню
  • регулює вологість ґрунту, скорочує частоту поливу в 1,5 рази
  • покращує засвоюваність рослинами поживних речовин (NPK)

 

Застосування:

Вміст пакету висипати на поверхню навколо рослини і обережно перемішати з верхнім шаром ґрунту, не пошкоджуючи кореневу систему. Провести нерясний полив.

Рекомендується застосовувати підкормку 1 раз на 2 місяця і при пересадці рослин.

Для досягнення максимального ефекту рекомендуємо використовувати такі пропорції:

Норма витрат

підкормки Effect, г

Об’єм горщика

для рослини, л

20 (1 пакет) 1 л – 5 л
40 (2 пакета) 5л – 10 л
60 (3 пакета) від 10 л

Термін зберігання: 2 роки з дати виробництва.

1 пакет – 20 г.