Активоване вугілля для очищення газів та хімічної промисловості

Activated carbons for pharmaceuticals
Активоване вугілля для фармацевтики
26.04.2021
Активоване вугілля для рекуперації розчинників
Активоване вугілля для рекуперації розчинників
26.04.2021

Призначення

Запропоновані марки активованого вугілля спеціально розроблені для використання в хімічній та нафтохімічній промисловості. Застосовуються для очищення технологічних газів від різних типів забруднень, в захисних фільтрах для збільшення строку служби каталізаторів. Можуть використовуватись в якості каталізаторів, а також як основа для нанесення каталізаторів в різних технологічних процесах.

Широкий вибір

Активоване вугілля для очищення газів виробляється в широкому асортименті – на основі шкарлупи кокосів та кам’яного вугілля, як просте, так і імпрегнійоване. Тому наші клієнти можуть бути впевнені, що зможуть підібрати необхідну марку активованого вугілля для вирішення їх конкретних задач.

Якість

Активоване вугілля для очищення газів виробляється під суворим контролем якості виробництва. Кожна партія, що виробляється, тестується та приймається відділом контролю якості Sutcliffe Speakman – a Chemviron Carbon Company у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9002.

Технічна підтримка

Наші спеціалісти будуть раді допомогти Вам підібрати потрібну марку активованого вугілля, відповісти на всі технічні питання та надати вам всю необхідну інформацію.