Активоване вугілля для фармацевтики

Activated carbons for the food industry
Активоване вугілля для харчової промисловості
26.04.2021
Activated carbons for gas purification and chemical industry
Активоване вугілля для очищення газів та хімічної промисловості
26.04.2021

Призначення

Запропоновані марки активованого вугілля спеціально розроблені для знебарвлення та очищення рідини в фармацевтичній промисловості. Застосовуються для очищення та знебарвлення фармацевтичних препаратів, лікарських засобів, харчових добавок та високочистих хімічних реактивів. Можуть використовуватись в кислому, нейтральному та лужному середовищі.

Широкий вибір

Активоване вугілля для фармацевтики виробляється в широкому асортименті – на основі деревини та кам’яного вугілля, активуються водним паром та хімічними реагентами. Тому наші клієнти можуть бути впевнені, що зможуть підібрати необхідну марку активованого вугілля для вирішення їх конкретних задач.

Якість

Активоване вугілля для фармацевтики виробляється під суворим контролем якості виробництва. Кожна партія, що виробляється, тестується та приймається відділом контролю якості Sutcliffe Speakman – a Chemviron Carbon Company у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9002.

Технічна підтримка

Наші спеціалісти будуть раді допомогти Вам підібрати потрібну марку активованого вугілля, відповісти на всі технічні питання та надати вам всю необхідну інформацію.

Специфікація

АКТИВОВАНЕ ВУГІЛЛЯ ДЛЯ ФАРМАЦЕВТИКИ

DCL200
DCL420
DCL220
DCL520
DCL320
DCL GDC