Активоване вугілля для очищення води

Activated carbon production
Виробництво активованого вугілля
26.04.2021
Activated carbons for air purification
Активоване вугілля для очищення повітря
26.04.2021

Призначення

Запропоновані марки активованого вугілля спеціально розроблені для очищення води. Вони призначені для видалення з води різних типів забруднень та дозволяють споживачу отримувати чисту воду, що задовольняє найвибагливішим нормам. Використовуються у різних типах процесів – від очищення стоків до отримання високоякісної питної води.

Широкий вибір

Активоване вугілля для очищення води виробляється в широкому асортименті – на основі шкарлупи кокосів та кам’яного вугілля, як гранульоване, так і порошкове. Тому наші клієнти можуть бути впевнені, що зможуть підібрати необхідну марку активованого вугілля для вирішення їх конкретних задач.

Якість

Активоване вугілля для очищення води виробляється під суворим контролем якості виробництва. Кожна партія, що виробляється, тестується та приймається відділом контролю якості Sutcliffe Speakman – a Chemviron Carbon Company у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9002.

Технічна підтримка

Наші спеціалісти будуть раді допомогти Вам підібрати потрібну марку активованого вугілля, відповісти на всі технічні питання та надати вам всю необхідну інформацію.

Специфікація

Активоване вугілля для очищення води

на основі шкарлупи кокосів

на основі кам’яного вугілля

206C
206EA
207C
207EA
208C
208EA
607C
607EA
207CP
207AP
208CP
Антрацит
LO-SIL
 
AGC