Активоване вугілля для очищення повітря

Activated carbon for water purification
Активоване вугілля для очищення води
26.04.2021
Activated carbons for the food industry
Активоване вугілля для харчової промисловості
26.04.2021

Призначення

Запропоновані марки активованого вугілля спеціально розроблені для очищення повітря від різних типів забруднень та дозволяють споживачу отримувати чисте повітря, що задовольняє найвибагливішим нормам. Використовується в різних системах очищення та кондиціонування повітря в різних галузях промисловості та в побуті.

Широкий вибір

Активоване вугілля для очищення повітря виробляється в широкому асортименті – на основі шкарлупи кокосів та кам’яного вугілля, як просте, так і імпрегноване. Тому наші клієнти можуть бути впевнені, що зможуть підібрати необхідну марку активованого вугілля для вирішення їх конкретних задач.

Якість

Активоване вугілля для очищення повітря виробляється під суворим контролем якості виробництва. Кожна партія, що виробляється, тестується та приймається відділом контролю якості Sutcliffe Speakman – a Chemviron Carbon Company у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9002.

Технічна підтримка

Наші спеціалісти будуть раді допомогти Вам підібрати потрібну марку активованого вугілля, відповісти на всі технічні питання та надати вам всю необхідну інформацію.

Специфікація

Активоване вугілля для очищення повітря

на основі шкарлупы кокосів
на основі кам’нного вугілля
207C
207EA
208C
208EA
AMMONOSORB
AMMONOSORB
AMMONOSORB NC
AMMONOSORB NC
FORMASORB
FORMASORB
207C 5KINA
GUARDIAN
ST SERIES
ST SERIES
209M