Бактерії для септика Kalius

Бактерии для септика
Засіб для септику
31.08.2021
BioSticker
BioSticker
29.09.2021

Дія бактерій для септика Kalius

Робота біопрепаратів для очищення септиків та вигрібних ям побудована на використанні життєдіяльності бактерій. Те, що для людей є відходами, для деяких бактерій виявляється їжею, з якої вони отримують все необхідне для їхнього життя – енергію і продукти для розмноження. При попаданні у вигрібну яму, туалет або септик бактерії біопрепарату Kalius переробляють нечистоти в воду, вуглекислий газ і легкий осад, який є добривом, збагаченим органічним азотом.
Для найбільшої ефективності роботи бактерій для септиків та вигрібних ям необхідний постійний приплив повітря і температура від +4°С до +30°С. Варто пам’ятати також, що не всі відходи життєдіяльності людини є їжею для мікроорганізмів.
Побутова хімія згубно позначається на таких бактеріях, плюс частина бактерій буде постійно вимиватися разом з водою – тому для постійної переробки відходів і фекальних мас необхідно періодично додавати біопрепарат в стічні води.
Таким чином, при точному дотриманні інструкції, мікроорганізми, що харчуються органічними відходами, легко усувають сморід; видаляють органічні нарости в каналізаційних трубах, не пошкоджуючи їх; відновлюють природний дренаж води в грунт; зменшують обсяг фекалійной маси, ніж знижують частоту відкачування відходів у кілька разів. Крім того, що бактерії біопрепарату Kalius запобігають розвитку різних хвороботворних мікроорганізмів, вони абсолютно нешкідливі для людини.

Переваги бактерій для септика Kalius:

містить тільки природні селекційні штами мікроорганізмів;
є сильнішим «суперником» для гнильних бактерій і хвороботворних мікроорганізмів;
виведені бактерії довгий час зберігають працездатність після «пробудження»;
Kalius абсолютно нешкідливий не тільки для людини, але і для тварин, комах, і всього навколишнього середовища;
даний біодеструктор має велику концентрацію корисних бактерій (в 1г продукції не менше 1*109), що дозволяє невеликою кількістю препарату обробити найбільшу кількість відходів;
в «сплячому» стані дані бактерії зберігають життєздатність при температурі зберіганні від -30°С до +30°С.

ВИКОРИСТАННЯ ТА ДОЗУВАННЯ

Приготування робочого розчину: необхідну кількість біопрепарату для вигрібних ям Kalius розчинити в 10 л теплої нехлорованої води. Витримати при кімнатній температурі 60 хв, перемішати. Робочий розчин антисептика Kalius додають в унітаз, після чого змивають достатньою кількістю води.
У подальшому необхідно 1 раз на місяць вносити необхідну кількість бактерій.

Розрахунок необхідної дози бактерій для септика Kalius

Стартова доза
20 г або 1 мірна ложка на кожен 1 м3 об’єму нечистот
Щомісячно
10 г або 0,5 мірної ложки на кожен 1 м3 об’єму нечистот
В одній мірній ложці з гіркою – 20г біопрепарату Kalius.