BioSticker

Бактерії для зливної ями
Бактерії для септика Kalius
31.08.2021
BioSticker adhesive
Прилипач BioSticker
29.09.2021

BioSticker – ефективний біоприлипач для живлення та захисту рослин від шкідників та хвороб. Вироблений на основі ефективних біологічних речовин, отриманих природним шляхом.

У сільському господарстві на обробку рослин відводиться чимала частина фінансових витрат. Але для оптимального використання засобів і отримання максимальної користі від їх використання необхідно вносити їх правильно.

При обробці засобами захисту рослин без використання прилипача носієм робочого розчину є вода. При такому підході виникають такі проблеми, як погане закріплення розчину на поверхні листа, змивання його з рослини під час опадів, випаровування води з поверхні листа, що призводить до гіршого поглинання рослиною активних речовин. Як наслідок, час дії препаратів є недовгим, потребується частіше проведення обробок.

Для вирішення цих проблем достатньо вірно підібрати носій для робочого розчину.

 

Дія прилипача BioSticker

Прилипач BioSticker утворює на поверхні листа плівку, забезпечуючи рівномірне нанесення пестицидів і їх закріплення. Плівка дозволяє запобігти випаровуванню робочого розчину під сонячними променями, а також змиванню під час дощу. Завдяки своїм адгезивним властивостям BioSticker подовжує період дії внесених засобів захисту рослин.

BioSticker

Таким чином, BioSticker дозволяє скоротити кратність обробок рослин. Крім цього, забезпечуючи рівномірність нанесення препарату і покращуючи його поглинання, BioSticker також дозволяє зменшити норму витрат ЗЗР.

Прилипач BioSticker виготовлений на основі мікробного полісахариду ксантан. Препарат є біодеградабельним з’єднанням біологічного походження. Не забруднює навколишнє середовище. Підходить для використання як з хімічними, так і з біологічними засобами захисту.

Рекомендації щодо застосування:

вміст пакету (10 мл) розвести в готовому розчині препаратів для боротьби з шкідниками або хворобами, згідно зазначених норм в таблиці. Витрати води складають 2-10 л / 100 м2. Рекомендуємо проводити обприскування рослин в ранковий і вечірній час.

Культура

Норми витрат

Картопля

Передпосівна обробка бульб

5-10 мл / 2-5 л води

Обприскування рослини

(5л / 50 м2)

5-10 мл / 10 л води

Овочеві культури

Передпосівна обробка насіння на 1-2 год(100 мл на 100 г насіння)

10 мл / 500 мл води

Обприскування рослини

(5л / 100 м2)

5-10 мл / 10 л води

Плодові дерева, кущі ягідних та виноградних культур

Передпосівна обробка коренів дерев/кущів

5-10 мл / 5-10 л води

Обприскування рослини

5-10 мл / 10 л води

Квіти

Передпосівна обробка насіння на 1-2 год(100 мл на 100 г насіння)

10 мл / 500 мл води

Передпосівна обробка коріння

5-10 мл / 2-5 л води

Обприскування рослини

5-10 мл / 10 л води