Засіб для вигрібних ям Kalius

Baikal for cesspools
Байкал для вигрібних ям
11.01.2021
Biological product for cesspools Kalius
Біопрепарат для вигрібних ям Kalius
11.01.2021

Засіб Kalius

Засіб для вигрібних ям Kalius – це оптимальний склад бактерій, які швидко й ефективно утилізують природні побутові відходи життєдіяльності людини, не порушуючи при цьому природну екосистему.
Бактерії-біодеструктори переробляють життєво «небезпечні звалища» і «завали» в місцях скупчення відходів (вигрібні ями, компостні купи й ін.), забезпечуючи природну чистоту і природний хід кругообігу речовин в природі.

Засіб для вигрібних ям

 

Штами бактерій

Засіб для вигрібних ям Kalius отримано шляхом вирощування спеціальних бактерій Bacillus subtilis і Bacillus licheniformis, потім висушування в особливих умовах з додаванням поживних речовин і матеріалів. Така обробка дозволяє довгий час зберігати колонії корисних бактерій в «сплячому» стані і, в міру необхідності, використовувати їх з максимальним ефектом. Продукт відповідає вимогам ТУ У 20.1-32336363-001:2013.

Дія біодеструкторів

Робота біопрепаратів для очищення септиків та вигрібних ям побудована на використанні життєдіяльності бактерій. Те, що для людей є відходами, для деяких бактерій виявляється їжею, з якої вони отримують все необхідне для їхнього життя – енергію і продукти для розмноження.
При попаданні у вигрібну яму, туалет або септик бактерії біопрепарату Kalius переробляють нечистоти в воду, вуглекислий газ і легкий осад, який є добривом, збагаченим органічним азотом. Для найбільшої ефективності роботи бактерій для септиків та вигрібних ям необхідний постійний приплив повітря і температура від + 4 ° С до + 30 ° С.
Варто пам’ятати також, що не всі відходи життєдіяльності людини є їжею для мікроорганізмів. Побутова хімія згубно позначається на таких бактеріях, плюс частина бактерій буде постійно вимиватися разом з водою – тому для постійної переробки відходів і фекальних мас необхідно періодично додавати біопрепарат в стічні води.
Таким чином, при точному дотриманні інструкції, мікроорганізми, що харчуються органічними відходами, мають важливі властивості:
легко усувають сморід;
видаляють органічні нарости в каналізаційних трубах, не пошкоджуючи їх;
відновлюють природний дренаж води в грунт;
зменшують обсяг фекалійной маси, ніж знижують частоту відкачування відходів у кілька разів.
Крім того, що засіб для вигрібних ям Kalius запобігає розвитку різних хвороботворних мікроорганізмів, він абсолютно нешкідливий для людини.

Переваги засобу для вигрібних ям

Біопрепарат для очищення вигрібних ям Kalius має ряд істотних переваг, що дозволяє йому займати лідируючі позиції:
містить тільки природні селекційні штами мікроорганізмів;
є сильнішим «суперником» для гнильних бактерій і хвороботворних мікроорганізмів;
виведені бактерії довгий час зберігають працездатність після «пробудження»;
Kalius абсолютно нешкідливий не тільки для людини, але і для тварин, комах, і всього навколишнього середовища;
даний біодеструктор має велику концентрацію корисних бактерій (в 1г продукції не менше 1 * 109), що дозволяє невеликою кількістю препарату обробити найбільшу кількість відходів;
в «сплячому» стані дані бактерії зберігають життєздатність при температурі зберіганні від -30 ° С до + 30 ° С.

Використання та дозування

Приготування робочого розчину: необхідну кількість біопрепарату для вигрібних ям Kalius розчинити в 10 л теплої нехлорованої води. Витримати при кімнатній температурі 60 хв, перемішати.
Робочий розчин біодеструктора додають в унітаз, після чого змивають достатньою кількістю води.
У подальшому необхідно 1 раз на місяць вносити необхідну кількість бактерій.