Байкал для вигрібних ям

Cesspool bacteria
Біобактерії для вигрібних ям
11.01.2021
Cesspool agent Kalius
Засіб для вигрібних ям Kalius
11.01.2021
Байкал для вигрібних ям – мікробіологічний препарат, який дозволяє очищати вигрібні ями, і усуваючи при цьому неприємні запахи.
До складу препарату входять молочнокислі, азотофиксирующие бактерії, одноклітинні гриби, продукти життєдіяльності організмів, які переробляють вміст вигрібних ям і туалетів в компост або екологічно чисту рідину, придатні для застосування на городі.

Байкал для вигрібних ям

Що це таке БАЙКАЛ?

Не так давно вчені створили препарат, який значно прискорює розкладання органічних відходів, у тому числі і продуктів життєдіяльності людини. До складу цього препарату входять спеціально підібрані ферменти і мікроорганізми. Ферменти розщеплюють продукти життєдіяльності людини на більш прості складові, а мікроорганізми успішно використовують їх в якості своєї їжі і, коли вона закінчується, відмирає. Кінцевий продукт — каламутна рідина, яка не має запаху і придатна для рослин на вашій ділянці.
Практично у всіх країнах Європи, в Канаді, США біотехнологічні проекти отримують активну підтримку уряду і інвесторів.
Настільки великі успіхи біотехнологій зумовлені двома головними причинами:
використання біотехнологій забезпечує значну економію фінансових, енергетичних, людських, природних та інших ресурсів;
ферментні біотехнології, активно замінюючи хімічні, дозволяють уникнути забруднення навколишнього середовища і навіть дозволяють усувати вже існуючі серйозні екологічні проблеми.

Байкал для вигрібних ям

Дія Байкалу

усуває неприємні запахи;
очищає каналізаційні труби від наростів;
знищує патогенну мікрофлору;
запобігає замулювання вигрібних ям.

Застосування

1000 мл препарату залити 5 л нехлорованої води кімнатної температури (16-25 градусів), якщо вода хлорована, тоді вона повинна відстоятися не менше доби.
Перемішавши розчин, дати йому настоятися 20-40 хв. Приготований розчин залити у вигрібну яму, вуличний туалет або унітаз і т. д.
Вміст ями перемішувати не можна.