Харчова добавка “Ентеронормін”

Organic agriculture
Історія органічного землеробства
30.11.2021
Baikal for the garden
Харчова добавка “Байкал”
01.12.2021

Харчова добавка пробіотичної дії “Ентеронормін” призначена для тварин і птахів і може застосовуватися з перших днів життя. Ентеронормін сприяє нормалізації обміну речовин, секреторного імунітету, стабілізує захисні сили організму, збільшує продуктивність тварин і птахів, апетит, засвоєння вітамінів, поживних речовин корму, зменшує витрати кормів на одиницю приросту живої ваги.

Склад добавки підібраний таким чином, що присутні в ньому молочнокислі бактерії стійкі до більшості застосовуваних в ветеринарії антибіотиків, виробляють максимальну кількість молочної кислоти і вітамінів групи В. Продукти їх життєдіяльності пригнічують збудників інфекційних захворювань у сільськогосподарських тварин і птахів, при цьому не пригнічуючи природну мікрофлору тонкого кишечника.

Ентеронормін показаний до застосування при дуоденіті, холециститі, ентероколіті, екзоміко- і ендотоксикозі, жовтковому перитоніті, для профілактики і лікування шлунково-кишкових захворювань (колібактеріоз, сальмонельоз та інші дисбактеріози). Протипоказання відсутні.

З лікувальною метою Ентеронормін застосовують як самостійно, так і спільно з іншими препаратами, в тому числі з антимікробними.

Використовується для швидкого направленого формування та стабілізації здорової (нормальної) мікрофлори травного тракту тварин і птиці.

Харчова добавка "Ентеронормін"

Властивості:

збільшує продуктивність;

збільшує збереженість;

збільшує апетит;

збільшує засвоєння вітамінів;

збільшує засвоєння поживних речовин корму;

зменшує витрати кормів на одиницю приросту живої ваги;

нормалізує секреторний імунітет;

нормалізує обмін речовин;

стабілізує захисні сили організму;

Показання до застосування: дуоденіт, холецистит, ентероколіт, екзоміко- та ендотоксикоз, жовточний перитоніт, профілактика та лікування шлунково-кишкових захворювань (колібактеріози, сальмонельози і інші дисбактеріози).

Діюча основа – Ентеронормін.

Спороутворюючі бактерії не є антагоністами молочнокислих бактерій в тонкому відділі кишківника.

Бактерії препарату резистентні до найбільш вживаних у ветеринарній практиці антибіотиків, а їх метаболіти мають широкий спектр антагоністичної активності до збудників інфекційних кишкових захворювань.