Кормова добавка пробіотичної дії Ентеронормін

Baikal for cesspools
Пробіотична кормова добавка “Байкал” ЕМ 1 У
27.01.2021
Знищувач запаху Чепурун
Знищувач неприємного запаху в туалетних лотках тварин Чепурун
27.01.2021

Кормова добавка пробіотичної дії Ентеронормін призначена для тварин і птахів і може застосовуватися з перших днів життя. Ентеронормін сприяє нормалізації обміну речовин, секреторного імунітету, стабілізує захисні сили організму, збільшує продуктивність тварин і птахів, апетит, засвоєння вітамінів, поживних речовин корму, зменшує витрати кормів на одиницю приросту живої ваги.

Склад добавки підібраний таким чином, що присутні в ньому молочнокислі бактерії стійкі до більшості застосовуваних в ветеринарії антибіотиків, виробляють максимальну кількість молочної кислоти і вітамінів групи В. Продукти їх життєдіяльності пригнічують збудників інфекційних захворювань у сільськогосподарських тварин і птахів, при цьому не пригнічуючи природну мікрофлору тонкого кишечника.

Ентеронормін показаний до застосування при дуоденіті, холециститі, ентероколіті, екзоміко- і ендотоксикозі, жовтковому перитоніті, для профілактики і лікування шлунково-кишкових захворювань (колібактеріоз, сальмонельоз та інші дисбактеріози). Протипоказання відсутні.

З лікувальною метою Ентеронормін застосовують як самостійно, так і спільно з іншими препаратами, в тому числі з антимікробними.