Пробіотична кормова добавка “Байкал” ЕМ 1 У

Food supplement "Vetoprof BPS-44"
Пробіотик Vetoprof БПС-44
27.01.2021
Food supplement
Кормова добавка пробіотичної дії Ентеронормін
27.01.2021

Байкал ЕМ 1 У

Давно вже ні для кого не є таємницею, що скрізь і всюди нас оточують мікроорганізми. Вони живуть не тільки навколо нас, але і всередині кожного організму. При цьому бактерії діляться на шкідливі (патогенні) і корисні.

Шкідливі бактерії, перебуваючи в кишечнику теплокровного організму (людей, тварин, птахів), забирають собі вітаміни і амінокислоти, мінеральні і поживні речовини. Якщо дозволити таким бактеріям розплодитись у великій кількості, вони можуть порушити роботу шлунково-кишкового тракту, що призведе до отруєння, зниження імунітету, може викликати алергію. У свою чергу, корисні бактерії не тільки допомагають розщеплювати їжу на корисні складові і допомагають засвоювати їжу, але і боряться зі шкідливими бактеріями. І результат цієї боротьби залежить від того, на чиєму боці буде чисельна перевага.

В організмі будь якої домашньої тварини йде така боротьба, навіть якщо тварина не буває на вулиці. Ви самі можете принести в будинок заразу на вуличному взутті. Або тварина може заразитися поївши необроблене м’ясо.

Пропілен гліколь (Propylene glycol) – добавка, що входить в деякі дешеві корми сприяє пригніченню росту корисних бактерій в шлунково-кишковому тракті тварини. Ну, а у гуляючи «на волі», домашні вихованці завжди знайдуть багато способів обзавестися патогенними бактеріями у великій кількості.

Щоб допомогти тваринам впоратися з шкідливими бактеріями в їх організмі, розроблені спеціальні біопрепарати, які, потрапляючи в шлунково-кишковий тракту (ШКТ), починають виробляти корисні речовини для захисту організму. Такі біопрепарати називаються пробіотиками і засновані вони на дії корисних для організму тварин бактерій.

Як правило, пробіотик стимулює імунітет до збудників хвороб, пригнічує ріст хвороботворних мікробів, не дає патогенним мікроорганізмам проникати крізь стінку кишечника.

Препарат «Байкал» ЕМ 1 У містить ефективні мікроорганізми (ЕМ), які пригнічують і витісняють з ШКТ патогенні та умовно-патогенні мікроорганізми, забезпечуючи переважання корисної мікрофлори, що мешкає в ШКТ, на шкірі та ін.

У складі препарату унікальний комплекс корисних мікроорганізмів, на основі молочнокислих бактерій.

Пробіотична кормова добавка

Застосування

для профілактики і лікування дисбактеріозів, для зміцнення імунної системи, для профілактики та зниження алергії, проти авітамінозів, інтоксикацій і отруєнь;

для нормалізації обміну речовин, для підвищення засвоюваності кормів,

для поліпшення вовняного покриву і зовнішнього вигляду тварин;

для підвищення якості виробленого потомства;

для підвищення життєвого тонусу старіючих тварин;

для нормалізації мікрофлори в місцях утримання, для знищення неприємних запахів від тварин.

Рекомендації

Розбавляти препарат треба в не хлорованої, відстояною 2-3 дні воді, обов’язково добре збовтати перед застосуванням. Для профілактики можна додати розчин в питну воду або корм тварини, можна відразу влити в рот за 1-2 рази.

Добова доза препарату «Байкал» ЕМ 1 У для профілактики розраховується наступним чином:

для великих тварин (вага понад кілограм) – на кожен 1кг живої ваги – 3-4 краплі (0,2 мл) нерозбавленого біопрепарату;

для дрібних тварин і птахів (вага менше кілограма) – спочатку готується розчин з розрахунку 1:10 (4 краплі ЕМ-препарату на 1 чайну ложку теплої кип’яченої води), потім додається на кожні 100 г живої ваги – 8 крапель приготованого розчину.

Для підвищення якості потомства препарат дають самкам щодня, як мінімум за 2 тижні до пологів. Період після народження – найкращий час для первинного заселення кишечника корисною мікрофлорою. Для цього новонародженим дитинчатам і пташенятам одноразово вливають розведений препарат в рот, збільшуючи профілактичну добову дозу в 2-3 рази.

При лікуванні гострих кишкових інфекцій (проносу) препарат вливати прямо в рот, збільшивши добову дозу в 5-10 разів, давати щодня до припинення клінічних симптомів. Добову дозу ділять на 2-3 прийоми.

Для усунення неприємних запахів тварин, – самих тварин, їх туалет, клітини, підстилки слід обприскувати препаратом в концентрації 1:50 (1 чайна ложка препарату на 1 склянку теплої води). Завдяки повному розщепленню гормональних молекул, засіб «Байкал» ЕМ 1 У усуває саму причину неприємного запаху.

Протипоказання препарату не встановлені.

Зберігати кормову добавку необхідно в закритій тарі, в прохолодному місці (бажано в холодильнику), але не заморожуючи.

Берегти від попадання прямих сонячних променів!

Термін зберігання шість місяців, але при появі неприємного запаху (сірководню) – його використовувати не можна.