Активоване вугілля для харчової промисловості

Activated carbons for air purification
Активоване вугілля для очищення повітря
26.04.2021
Activated carbons for pharmaceuticals
Активоване вугілля для фармацевтики
26.04.2021

Призначення

Запропоновані марки активованого вугілля спеціально розроблені для очищення та знебарвлення рідин та видалення з них небажаних присмаків та запахів. Застосовуються для очищення різних харчових продуктів – меласи, гліцерину, олії, фруктових соків, алкогольних напоїв тощо.

Широкий вибір

Активоване вугілля для харчової промисловості виробляються в широкому асортименті – на основі деревини та кам’яного вугілля, активуються водним паром та хімічними реагентами. Тому наші клієнти можуть бути впевнені, що зможуть підібрати необхідну марку активованого вугілля для рішення конкретних задач.

Якість

Активоване вугілля для харчової промисловості виробляється під суворим контролем якості виробництва. Кожна партія, що виробляється, тестується та приймається відділом контролю якості Sutcliffe Speakman – a Chemviron Carbon Company у відповідності з вимогами міжнародного стандарту ISO 9002.

Технічна підтримка

Наші спеціалісти будуть раді допомогти Вам підібрати потрібну марку активованого вугілля, відповісти на всі технічні питання та надати вам всю необхідну інформацію.

Специфікація

 

Активоване вугілля для харчової промисловості

DCL200
DCL420
DCL220
DCL520
DCL320
DCL GDC